Novosti
General Motors se vraća na burzu s dvije milijarde dolara dobiti
Najveći američki proizvođač automobila General Motors objavio je u srijedu da će njegove dionice ovog mjeseca ponovno biti izlistane u burzovnoj kotaciji, poduprte snažnom dobiti u trećem tromjesečju. GM je potvrdio izvješća da će u drugoj polovini mjeseca organizirati početnu javnu ponudu svojih dionica, koja će uključivati 365 milijuna redovitih dionica s cijenom od 26 do 29 dolara po dionici i 60 milijuna povlaštenih dionica s cijenom od 50 dolara po dionici.
Poduzeća
Globalna cloud komunikacijska platforma Infobip, zauzela je 16. mjesto na Fortuneovoj ljestvici Europe's Most Innovative Companies 2026, ostvarivši značajan napredak u odnosu na prošlu...
Novosti
Mollie, jedan od vodećih europskih pružatelja financijskih usluga, službeno je krenuo s radom u Hrvatskoj.
Komentari
Krešo Biškup, organizator čakovečkog noćnog cenera CK10, smatra da uspješan sportski događaj mora biti mnogo više od same utrke.
Lifestyle
Razvijanje sveobuhvatnog plana prije preuzimanja nove menadžerske dužnosti pružit će čvrstu osnovu za fokusiranje na prave stvari i brzo stvaranje zamaha nakon što preuzmete...
