Novosti

Hrvatska se oprašta od Nore Šitum

“Nažalost, prekrasna djevojčica Nora je izgubila bitku za život, ali će zauvijek ostati u našim srcima kao strašni mali lav koji je ujedinio cijelu Hrvatsku u jedno veliko srce koje je kucalo zajedno s njom”, napisao je na svom facebook profilu zagrebački gradonačelnik Milan Bandić

"Nažalost, prekrasna djevojčica Nora je izgubila bitku za život, ali će zauvijek ostati u našim srcima kao strašni mali lav koji je ujedinio cijelu Hrvatsku u jedno veliko srce koje je kucalo zajedno s njom", napisao je na svom facebook profilu zagrebački gradonačelnik Milan Bandić

Na Facebook stranici Nora Fora Strašni Lav u zadnjih nekoliko sati objavljeno je na stotine poruka sućuti i potpore obitelji preminule djevojčice Nore Šitum.

Naš anđeo dobio je krila, objavljeno je na stranici – a odmah su uslijedile brojne poruke ljudi iz cijele Hrvatske, koji su u dosad neviđenoj akciji prikupili sredstva za eksperimentalno liječenje djevojčice, piše tportal.

I na stranicama Dječje bolnice u Philadelphiji ostavljeni su brojni komentari. Ljudi iz cijeloga svijeta opraštaju se na ovaj način od djevojčice čiji su osmijeh i borba za život pokrenuli mnoge.

I poznati su se oprostili s Norom. ‘Norica, laviću naš, zauvijek živiš u našim srcima… Uistinu si svojom snagom i voljom za životom učinila svijet ljepšim mjestom. Voli te JACQUES ♥’, napisao je na Facebooku Jacques Houdek dok je Ana Rucner poručila: ‘Nora … Promijenila si ljudsku svijest. Napravila si vise od ikoga, samo zato jel si mala Lavica ! Uvijek ces biti u Nasim srcima! Počivala u Miru Božjem.

‘Nažalost, prekrasna djevojčica Nora je izgubila bitku za život, ali će zauvijek ostati u našim srcima kao strašni mali lav koji je ujedinio cijelu Hrvatsku u jedno veliko srce koje je kucalo zajedno s njom. Hvala ti Nora na pozitivi koju si nam svima pružila, neka te čuvaju anđeli…’ stoji na profilu zagrebačkog gradonačelnika Milana Bandića.

‘A što vi kažete da zapalimo svijeće za našeg Strašnog Lava… Da vidi od gore da mislimo na nju? Danas i sutra palimo svijeće, može?’, predlaže Antonija Blaće.

Oglasio se i izbornik Hrvatske nogometne reprezentacije Igor Štimac. ‘Tužna nas je vijest pogodila o našoj maloj Nori…ZBOGOM STRAŠNI LAVE, DO VIĐENJA MALI ANĐELE!!!!!!!!!!!!!’.

Osnovana je i Fecobook grupa kojom se predlaže minuta šutnje za Noru na utakmici hrvatske i srpske nogometne reprezentacije u petak na Maksimiru a mogu se pročitati i prijedlozi da hrvatski reprezentativci u petak nose crni flor oko ruke.

Click to comment

Novosti

Nora u svojoj borbi nije uspjela, ali ono što je pokrenula jest nada za drugu djecu. Upravo zbog nje, udruga Hrabro dijete pokrenula je...

Novosti

Na facebook profilu Vratimo osmijeh na lice Nora Fora Strašni lav, objavljeno je da je anđeo dobio krila

Medijski mali servis j.d.o.o. Sva prava pridržana.

Exit mobile version