Povežite se s nama

Hi, what are you looking for?

Profitiraj.hr
Copyright Bozidar Babic

Novosti

Katarina Šimunović nova je partnerica u KPMG Hrvatska

Funkciju nove partnerice i članice Uprave KPMG-a u Hrvatskoj Katarina Šimunović preuzela je 1. listopada 2025. godine. Na novoj funkciji, Šimunović nastavlja raditi u revizijskoj praksi i bit će odgovorna za nefinancijske klijente u regiji Adria.

Funkciju nove partnerice i članice Uprave KPMG-a u Hrvatskoj Katarina Šimunović preuzela je 1. listopada 2025. godine. Na novoj funkciji, Šimunović nastavlja raditi u revizijskoj praksi i bit će odgovorna za nefinancijske klijente u regiji Adria.

Od kada se pridružila KPMG-u Hrvatska 2008. godine, Šimunović je kontinuirano doprinosila razvoju revizijske prakse te ukupnom razvoju firme. Sudjelovala je u nizu revizijskih projekata s naglaskom na sektore industrijske proizvodnje, trgovine i distribucije, uslužnog sektora i građevinarstva, kao i u projektima poslovnog i računovodstvenog savjetovanja.

„Ovo imenovanje za mene nije samo profesionalna prekretnica nego je prije svega potvrda vrijednosti zajedništva, suradnje i ulaganja u ljude. U području revizije, dugoročna kvaliteta i povjerenje stvaraju se kroz snažne timove. Imala sam privilegiju raditi s kolegama čija stručnost, posvećenost i profesionalni integritet svakodnevno doprinose našem zajedničkom uspjehu. Njihova podrška, kao i povjerenje klijenata, ključni su za svaki korak na ovom putu. U novu ulogu ulazim s osjećajem odgovornosti i jasnom ambicijom da nastavim razvijati kulturu suradnje, profesionalnog rasta i timskog duha koji obilježavaju KPMG. Hvala svima koji su bili dio ovog puta – veselim se svemu što slijedi“, istaknula je Šimunović povodom imenovanja na mjesto partnera u KPMG-u Hrvatska.

Uz bogato profesionalno iskustvo, izraženu ekspertizu u području revizije te predanost radu s klijentima, bila je posebno posvećena mentorstvu i razvoju karijera mlađih kolega, čime je dala vrijedan doprinos razvoju stručnog tima. Diplomirala je na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu, a dodatno je stekla međunarodno priznatu kvalifikaciju Ovlaštenog računovođe Velike Britanije (FCCA).


Ekonomija

Globalno gospodarstvo nastavlja rasti unatoč geopolitičkim napetostima, višim cijenama energije i trgovinskim napetostima.

Komentari

Anketa Alma Career Croatia pokazala je da kasni termini utakmica ostavljaju trag utječu na našu radnu svakodnevicu, no većina navijača tvrdi da njihov posao...

Ljudski resursi

Plaće do 2.000 eura, smještaj i ugovori na neodređeno: Ovo su najatraktivniji oglasi tjedna.

DOP

Prvo doručak nova je društveno odgovorna platforma putem koje Mlinar i BOSQAR INVEST pružaju podršku organizacijama, udrugama i inicijativama koje svojim djelovanjem doprinose zajednici.

Oglasi

Medijski mali servis j.d.o.o. Sva prava pridržana.