Povežite se s nama

Hi, what are you looking for?

Profitiraj.hr
Hrvatski zavod za dravstveno osiguranje (HZZO) je obavijestio da se porezna olakšica za dopunsko zdravstveno osiguranje priznaje i bez potvrde Zavoda.

Novosti

Prijava dopunskog osiguranja za poreznu olakšicu bez potvrde HZZO-a

Hrvatski zavod za dravstveno osiguranje (HZZO) je obavijestio da se porezna olakšica za dopunsko zdravstveno osiguranje priznaje i bez potvrde Zavoda.

Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje proteklih je godina korisnicima slao potvrde o uplaćenim premijama dopunskog zdravstvenog osiguranja, no ove ih godine neće slati.

Iz Zavoda poručuju kako je u poreznoj prijavi dovoljno upisati iznos uplaćene premije u prošloj godini, a taj će se iznos informatički provjeriti temeljem podataka koje je HZZO dostavio Poreznoj upravi.

Svi koji žele provjeriti koliko su uplatili za premiju dopunskog zdravstvenog osiguranja u 2009. godini taj podatak mogu dobiti na govornom servisu, internet stranicama i u područnim uredima HZZO-a.


Napisao

Oglasi

Medijski mali servis j.d.o.o. Sva prava pridržana.