Povežite se s nama

Hi, what are you looking for?

Profitiraj.hr
Međunarodni skup gospodarstvenika "Summit 100", koji će se 14. i 15. srpnja održati u Cavtatu, okupit će vodeće gospodarstvenike regije koji će razgovarati o preprekama i mogućnostima jačanja konkurentnosti i gospodarske suradnje u jugoistočnoj Europi.

Novosti

U Cavtatu sredinom srpnja susret vodećih poslovnih ljudi iz regije

Međunarodni skup gospodarstvenika “Summit 100”, koji će se 14. i 15. srpnja održati u Cavtatu, okupit će vodeće gospodarstvenike regije koji će razgovarati o preprekama i mogućnostima jačanja konkurentnosti i gospodarske suradnje u jugoistočnoj Europi.

O organizaciji tog skupa danas su na radnom sastanku razgovarali župan dubrovačko-neretvanski Nikola Dobroslavić i zamjenik glavnog direktora Hrvatske udruge poslodavaca Bernard Jakelić.

 

Na ovom, kako je rečeno, najvažnijem gospodarskom događaju jugoistočne Europe, na radnim stolovima, grupiranim prema gospodarskim sektorima, razgovarat će se o preprekama i mogućnostima jačanja konkurentnosti i gospodarske suradnje u regiji.

 

Pregled ideja regionalne suradnje prezentirat će se na plenarnom panelu predsjednicima sedam država.

 

Cilj Samita 100 je biti trajna platforma i mjesto susreta najistaknutijih poduzetnika i gospodarstvenika regije, kao i najviših političkih dužnosnika kako bi zajedno otvorili perspektive jačanja konkurentnosti nacionalnih ekonomija zemalja, ali i konkurentskog potencijala čitave jugoistočne Europe, rečeno je, uz ostalom, tijekom današnjeg susreta.

 

Organizatori Samita 100 su Hrvatska udruga poslodavca (HUP), Srpska asocijacija menadžera (SAM), Atlas Fondacija i Združenje Manager Slovenije (ZMS).


Napisao

Komentari

HUP-ova analiza otkriva kako taj rezultat sve više počiva na rastu javne potrošnje, dok privatni sektor pokazuje znakove zamora.

Lifestyle

Uspješni poduzetnici su strastveni, inovativni, zahtjevni i brižni. Pročitajte u čemu se krije tajna njihovih uspjeha.

Ekonomija

Hrvatska udruga poslodavaca obilježila je navečer 30 godina rada, a na svečanom obilježavanju u Laubi sudjelovao je značajan broj poslodavaca, predstavnika državne i lokalne...

DOP

Hrvatska udruga poslodavaca (HUP) potpisala je memorandum o suradnji s udrugom WWF Adria, koja je dio mreže WWF-a, najveće svjetske organizacije za zaštitu prirode.

Oglasi

Medijski mali servis j.d.o.o. Sva prava pridržana.