Novosti
Dioničari Mola drugu godinu za redom bez dividendi?
Upravni odbor Mola predložit će dioničarima na Godišnjoj skupštini da se dobit nakon oporezivanja iz prošle godine u cijelosti prenese u rezerve. Skupština je zakazana za 29. travnja. Time bi dioničari Mola drugu godinu zaredom ostali bez dividende. Posljednja im je isplaćena u 2008. godini, u visini 85 milijardi mađarskih forinti, odnosno 40 posto dobiti nakon oporezivanja.
Poduzeća
DEICHMANN zakoračio u budućnost koristeći novi koncept trgovina.
Poduzeća
U prvih devet mjeseci 2021. godine, Grupa je ostvarila neto dobit u iznosu od 0,5 mil HRK.
Računovodstvo, kontroling, porezi, financije
Nabava je u današnje vrijeme uistinu strateški čimbenik u profitabilnosti tvrtke, jer dobro upravljanje nabavom poduzeću omogućuje stratešku prednost.
DOP
Kompanije članice MOL Grupe, INA i Tifon te njihovi radnici aktivno sudjeluju u humanitarnim aktivnostima u područjima pogođenima potresom
